Загрузка...

60 секунд

Новости за 60 секунд

Вакарчук стане хорошим президентом, — політолог дав прогноз

Відомий політолог Олександр Кочетков проаналізував президентські перспективи Святослава Вакарчука. Він розповів, що кумир мільйонів українців може стати гідним лідером. Політолог також уточнив, хто буде формувати команду для співака, передає «Преса України».

За словами політолога, співак, який дуже схожий на «невиразного» Віктора Ющенка, може стати хорошим президентом країни, але не в цей час.

«Мені дуже імпонує його громадянська позиція, здатність уловити і виразити в пісні те, що відчувають мільйони українців. Його громадянську мужність і готовність бути разом з активною частиною суспільства, надихати громадян на протест», — заявив Кочетков.

Він додав, що сьогодні українській державі потрібен інший лідер, який стане «смертельним вироком зрадникам України».

«Сьогодні Україні потрібен президент-воїн. І якщо він буде робити те, що повинен, його прихильники будуть регулярно критикувати. А противники — люто ненавидіти. Але Славко звик, що його люблять. Йому подобається, що його люблять. Якщо в ресторані до нього не підходять люди з проханням сфотографуватися на пам’ять, він починає сумувати», — зазначив він.

Кочетков також зазначив, що реальна незалежність від Росії не може бути досягнута лише промовами. За його словами, доведеться воювати і з внутрішнім, і зовнішнім ворогом, що може навіяти нудьгу на відомого виконавця.

«І тоді на допомогу прийде його команда. Ту, що йому сформує Віктор Пінчук. А вже він це вміє. І точно знає, чого хоче і як цього домогтися. Так що я за президента Святослава Вакарчука, гуманітарія і творця. Але через два цикли, коли треба буде надавати вишуканість і блиск тієї держави нового типу, побудову якої запустять попередні президенти-чорнороби», — підсумував він.

Джерело

Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

НАША ПОСЕЩАЕМОСТЬ

Copyright © 2018 60 секунд