Загрузка...

60 секунд

Новости за 60 секунд

ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ!!! Направте сили на Східний ФРОНТ! Ветерани війни вимагають відставки Авакова!!!

Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО оприлюднила офіційну заяву з приводу силового розгону протестувальників під Верховною Радою 3 березня.

Наводимо її текст у повному обсязі.

“Право на мирні зібрання – одна із основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності. Кожен, хто зазіхає на це право, повинен понести жорстку відповідальність! Ми, учасники бойових дій, вважаємо, що ніхто не має права силовим методом розганяти мирні демонстрації, застосовувати силу, тим більше цинічно ставити на коліна бойових побратимів, які воювали за Незалежність України!

Можна по різному ставитись до окремих політичних сил, їхніх справжніх мотивів та способів боротьби за владу. Але верх цинізму – використовувати надмірну силу до протестувальників і безпідставно принижувати честь і гідність українців, які б погляди вони не переслідували!

Ми разом з вами відстоювали вільну, демократичну, європейську Україну! І якщо народні депутати і гарант Конституції, Президент України направду керуються європейськими цінностями, то вони повинні негайно засудити дії силовиків під Верховною Радою і сьогодні ж клопотати про відставку Міністра внутрішніх справ, незалежно від його прізвища чи політичної квоти!

Ми вимагаємо припинити брудні політичні ігрища, які вже вийшли за рамки здорового глузду і, очевидно, несуть пряму загрозу дестабілізації ситуації у мирних містах України! Ваша боротьба за владу чи її утримання веде до прямого протистояння і розділення українського народу на ворожі табори. Подальша ескалація конфлікту може перерости у неконтрольовані протестні настрої і відкрити внутрішній фронт, який остаточно поставить під загрозу існування нашої держави!

Вимагаємо направити всі наші сили та зусилля на посилення безпеки та оборони на Східному фронті! Політичні, економічні інтереси не можуть бути вищими за безпеку нашої Соборної України!”

Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

НАША ПОСЕЩАЕМОСТЬ

Copyright © 2018 60 секунд