Загрузка...

60 секунд

Новости за 60 секунд

ІНСАЙД: В другому турі переміг би я. Для Порошенка стало ясно, що в рейтингах він стрімко летить донизу

Анатолій Гриценко

Отримав інсайд із Генпрокуратури.

Кілька засідань президентської War Room (кімнати війни) було присвячено ні, не планам відбиття агресії – планам недопущення мене до виборів. Причина: за даними різних опитувань, різних соціологічних служб, протягом останніх двох місяців для Порошенка стало ясно, що в рейтингах він стрімко летить донизу і, якби вибори відбулися сьогодні, то в другому турі переміг би я. І Порошенко боїться, небезпідставно, що віддам його під суд. Рейтинги не оприлюднювалися саме з цієї причини, фактично з лютого місяця.

Порошенко поставив Генпрокуратурі завдання «накопати» на мене що завгодно, але закрити рота і зупинити участь у виборах. Прокурори «перекопали» все, ще в часи Януковича, багатократно тепер – немає нічого, доповідають. Порошенко заслуховує прокурора з міста Києва, якому доручено «накопати» – щотижня і особисто. Прокурори розуміють, у що їх втягують, але під тиском виконують злочинні вказівки Порошенка.

На засіданнях War Room під головуванням гаранта розглянули різні варіанти.

Перший: негайне затримання і мій арешт, по безпредєлу, за будь-якими сфабрикованими звинуваченнями. Поки цей варіант відклали. Не тому що бояться брутально порушити Закон – бояться створити образ “народного мученика”, який потім не в другому, а ще в першому турі переможе. І тоді точно посадить і на довше, і більшу кількість.

Поки зійшлися на другому, трохи довшому поетапному варіанті. Спочатку висунути підозри і пригрозити тюрмою будь-яким кільком моїм підлеглим 12-13-річної давнини, силовим способом змусити їх чим і як завгодно оббрехати мене, щоби були хоча б якісь нібито “легітимні” підстави для наступного етапу. А наступний етап – підозра, затримання, арешт, швидкий закритий суд і вирок уже мені.

Паралельно, в обох варіантах, має бути скоординована з олігархами/власниками каналів потужна медійна атака проти мене, із залученням вищих чинів Генпрокуратури, Військової прокуратури, депутатів БПП/НФ і придворних “політологів”.

Що робитиму, Ви спитаєте? Те що й робив, але ще більш ефективно – працюватиму на перемогу. Щоби це злочинне кубло більше не знущалося над нашою країною і не крало наше з Вами і сьогодення, і майбутнє.

Джерело

Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

НАША ПОСЕЩАЕМОСТЬ

Copyright © 2018 60 секунд